ПІДСУМКОВА РОБОТА
- 15 черв.
- Читати 1 хв

11 червня випускники 4 реж. і 3 спец.реж.курсу (кер.курсу Ігнатьєва Л. П.) показали на глядача підсумкову роботу: агітвиставу -роздум "Фокуси і ракурси життєвих митей". Вистава-роздум про те, з чого складається наш фотоальбом життя і як важливо навчитися цінувати кожну мить життєвих радостей, зрозуміти, що у кожному дні є своя дорогоцінність, яку не виміряти жодними каратами. Випускники в повній мірі своєю роботою продемонстрували свої режисерські і акторські навики , набуті на заняттях з ОАМ та режисури. Своєю фінальною піснею закликали глядачів "Любіть своє життя, повторення не буде!".




