top of page
main08.png

Радий вітати вас у віртуальному просторі найкращого навчального закладу!

"Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв" сьогодні – один із центрів національної культури і духовності Кіровоградщини.

Наші талановиті та високопрофесійні викладачі створюють найкращі умови для реалізації студентами своїх творчих здібностей.

Ми пишаємося своїми випускниками, які стали майстрами мистецтв, яскравими особистостями, лауреатами різноманітних всеукраїнських конкурсів.  
Найбільшою нашою гордістю є студенти, які мають змогу здобути не тільки якісну освіту, а й всебічний культурний та духовний розвиток.

 

З повагою, директор коледжу,

заслужений працівник культури України,

Іван Баранов.

Баранов.png
history2.png

Багаторічна історія закладу

Уже більше 90 років  заклад здійснює підготовку працівників культури і мистецтва - представників однієї з найгуманніших професій.

WiFi.png

Самопідготовка та дозвілля

Заклад має достатні ресурси для організації дозвілля та самопідготовки студентів. Наприклад, у бібліотеці  є можливість підготуватися до лекційних, семінарських занять, опрацювати фахові видання, а також  скористатися зручними WiFi зонами. У кімнатах  для самопідготовки студенти мають змогу практикуватися у грі на музичних інструментах.

sport.png

Спортивні змагання

Поруч з гуртожитком коледжу на мультифункціональному спортивному майданчику студенти мають можливість займатися спортом та удосконалювати свою спортивну майстерність.

Чекаємо на творчих та амбітних абітурієнтів!
bibliot01.png

Вища освіта за скороченим терміном

Випускники нашого коледжу зараховуються до профільних інститутів та університетів за скороченим терміном навчання.

horeog07.png

Зустрічі з зіркамі

Для поліпшення якості підготовки фахівців викладачі організовують творчі зустрічі з відомими діячами театрального мистецтва краю, країни. Студенти беруть активну участь в обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах.

regiser02.png

Cтудентський гуртожиток

У нашому  гуртожитку створено всі необхідні побутові умови для проживання. На думку наших студентів, той, хто не жив у гуртожитку – той не відчув справжнього смаку студентського життя! 

bottom of page