top of page

І КОЖЕН ФІНІШ - ЦЕ ПО СУТІ СТАРТ

  • 29 трав.
  • Читати 1 хв

Сьогодні в Олександрійському фаховому коледжі культури і мистецтв відбулося свято Останнього дзвоника — особлива подія для студентів, викладачів, працівників коледжу, гостей та, звісно, випускників 2026 року.

На подвір’ї коледжу зібралася дружня родина, щоб разом провести ще одну важливу сторінку студентського життя. Урочисту лінійку відкрили студентки спеціалізації «Народне пісенне мистецтво», подарувавши присутнім щиру й натхненну пісню.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу, заслужений працівник культури України Іван Михайлович Баранов, який привітав студентів із завершенням навчального року та побажав випускникам впевненого професійного шляху, творчого натхнення і нових звершень.

Після цього ведучі оголосили вагомі досягнення та перемоги студентів-випускників 2026 року. Щирі слова привітань студентам четвертих курсів адресувала класний керівник 3 та 4 спеціального курсу спеціальності «Хореографія» Софія Анатоліївна Слуцька-Жир.

За доброю традицією право дати останній дзвоник було надано здобувачам освіти, які завдяки наполегливій праці досягли високих результатів у навчанні — студенту 3 спеціального курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Назару Касяненку та студентці 4 курсу спеціальності «Хореографія» Кірі Чернецькій.

Яскравим подарунком для всіх присутніх став сучасний танець у виконанні студентів спеціальності «Хореографія», який викликав щирі емоції та захоплення глядачів.

На завершення свята пролунав традиційний гімн коледжу, що об’єднав усіх у теплій атмосфері вдячності, спогадів і надії на нові зустрічі.


 
 

© 2026 Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв

bottom of page