Горшельова  Тамара  Андріївна

Голова комісії "Гуманітарних та соціально-економічних дисциплін".

Освіта вища. 

Закінчила Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова у  2010 році.

Працює в  Олександрійському коледжі культури і мистецтв викладачем  української, світової та дитячої літератури.

Чернявська Ольга Володимирівна

Освіта: Кіровоградський державний педагогічний університет ім.. В.Винниченка. Кваліфікація: вчитель історії та народознавства у 2001 році. У 2006 році закінчила Івано-Франківський технічний університет нафти і газу, спеціалізація «Адміністративний менеджмент». Кваліфікація магістр.

В коледжі працює з 2011 року.

Нагороджена грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації у 2016 році. Є організатором всіх видів практики студентів, забезпечує проведення культурно-мистецьких заходів, конкурсів, профорієнтаційної роботи по залученню творчої молоді до вступу в коледж. Завідувач практичного навчання при підготовці до вступу.

За сприяння завідувача виробничого навчання студенти вдосконалюють власні знання та вміння під час проходження практики закладах культури, освіти, професійних колективах України.

Тараненко Олександр Володимирович

Освіта вища.

Працює на посаді викладача історії комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін. Освіта вища.

У  2008 році закінчив факультет історії та права Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка. Магістр історії.

Є викладачем історії, соціології основ філософських знань та економічної теорії. З 2018 року працює на посаді завідувача навчально-методичним кабінетом коледжу.

Друзенко Сергій Володимирович

Освіта вища.

Закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет ім.. В.Винниченка у 2014 році. Кваліфікація: вчитель фізики, інформатики та астрономії.

В коледжі працює з 2014 року. Є викладачем комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін та викладачем комісії «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Основні предмети викладання: «Інформатика», «Інформаційні системи та мережі», «Системи управління базами даних», «Організація та управління інформаційними системами» та ін.

Шевченко Руслан Валерійович

Завідувач відділення «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Хореографія» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Освіта вища.

Закінчив Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О.Сухомлинського у 2013 році, одночасно з тим навчався в Олександрійському коледжі культури та мистецтв на спеціалізації «Народне пісенне мистецтво». Закінчив магістратуру факультету педагогіки і психології Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка у 2018 році.

Викладає «Фізичне виховання» та «Фізичну культуру».

Сухомлин Ольга Анатоліївна

Освіта вища, викладач комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін. У закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет і.В.Винниченка за спеціальністю «Українська мова та література»

Кунакова Алла Володимирівна

Освіта вища. 

Закінчила Кіровоградський  державний педагогічний інститут  ім. О.С.Пушкіна в 1987 році. 

Працює в коледжі з 1994 року викладачем англійської мови.

© 2019 Олександрійський коледж культури і мистецтв