Ігнатьєва Любов Петрівна

Освіта  вища.  Харківський державний інститут культури 1986р.

Спеціальність «Культурно-освітня робота, культосвітпрацівник, керівник самодіяльного театрального колективу». Працює в коледжі з 1983 р., викладає режисуру, основи акторської майстерності, сценічну мову. Старший викладач, голова циклової комісії режисерських дисциплін з 1999 р.

Нагороджена медаллю лауреата ІІ Всеукраїнської премії «Працівникам освіти України», Почесною грамотою Міністерства культури України (2016 р.), подяками за роботу в складі журі ІХ, Х, ХІ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців ім. О. Вишні.

В 2016 р. працювала експертом при проходженні акредитації Сумським училищем мистецтв і культури ім. Д. Бортнянським. Студенти викладача є лауреатами та дипломантами Всеукраїнських конкурсів розмовного жанру та акторської майстерності.

Баннік Олександр Васильович

Освіта вища. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв у 2000 році за спеціальністю «Театральне мистецтво, режисер естради і масових свят, викладач». Працює в коледжі з 2000 р. на посаді викладача за такими предметами: режисура, основи авторської майстерності, сценарна майстерність, ДХО театралізованих заходів, навчальна практика зі спеціалізації.

Є постійним членом журі обласного конкурсу учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Паросток» у м. Кропивницький (номінація «Музичні театри»), головою і членом журі районних конкурсів аматорського театрального мистецтва та аматорів розмовного жанру.

Був рецензентом навчальної програми дисципліни «Декоративно-художнє оформлення танцю» (розробник викладач ОКЗ «Лозівське училище культури і  мистецтв» Шапко Л.І.), виданої в 2016 р. Державним методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв України.

Нагороджений почесною грамотою Департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації з нагоди 85-річчя  КВНЗ «Олександрійське училище культури».

Кравцова Олена Анатоліївна

Освіта вища. Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Театральне мистецтво» та отримала кваліфікацію "Режисер естради та масових свят, викладач". Працює в коледжі з 2005 р., викладає режисуру, основи акторської майстерності, сценічну мову, основи керівництва аматорським театральним колективом.

Є постійним членом журі районних конкурсів аматорського театрального мистецтва та аматорів розмовного жанру. В 2016 р. приймала участь в складі журі Обласного конкурсу учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Паросток» у м. Кропивницький (номінація «Музичні театри»). ЇЇ студенти є лауреатами Всеукраїнських конкурсів розмовного жанру та акторської майстерності.

Федоренко Світлана Миколаївна

Освіта вища.

Закінчила Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю «Театральне мистецтво» та отримала кваліфікацію "Режисер шоу-програм та масових свят, викладач фахових дисциплін". Працює в коледжі з 2015 р., викладає сценарну майстерність, основи акторської майстерності, сценічну мову. Постійно працює над вдосконаленням свого професійного рівня, відвідує майстер-класи для ведучих масових заходів (м. Одеса, м. Харків, м. Київ). В 2018 р. організувала та провела для студентів та випускників режисерської спеціалізації майстер-клас «Валіза секретів», до проведення якого залучила ігромайстра з м. Запоріжжя В. Воробйову.

© 2019 Олександрійський коледж культури і мистецтв