Пошук

VII Міжнародний інструментальний конкурс ЄВГЕНА СТАНКОВИЧА

З 1 по 8 квітня 2019 року у місті Києві відбувся VII Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича – всесвітньо відомого українського композитора і музичного діяча. Конкурс займає вагоме місце серед провідних мистецьких змагань в Україні, сприяє залученню обдарованої молоді до високого мистецтва, збереженню національної виконавської школи, підтримці престижу української культури.

Цього року в конкурсі брали участь 320 солістів та 40 ансамблів з України, Білорусі, Канади, Киргизії, Китаю, Польщі та США.

6 квітня відбувся конкурсний день в номінації «Ударні інструменти» (солісти), в якому брав участь студент I курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (естрадно-духові інструменти) Лапутько Ілля (викладач Студінська Я.В.) Разом з концертмейстером Ткаченко О.В., Ілля продемонстрував високу виконавську майстерність та віртуозне виконання конкурсних творів, за що отримав ІІІ премію, звання Лауреата міжнародного конкурсу, диплом та медаль.

Бажаємо Лапутько Іллі подальших творчих успіхів та нових перемог!