Пошук

QR-код НА ДОПОМОГУ ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСУ


Стрімкий розвиток інформаційних технологій та масове використання мобільних телефонів, смартфонів, ноутбуків, планшетів дало можливість використання такого універсального носія інформації як QR-код. З приходом «інформаційної ери» QR-код перетворився на корисний інструмент, що можливо використовувати в будь-якій сфері життя.

У цьому контексті бібліотека Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв, як універсальний інформаційно-комунікаційний комплекс, активно долучилася до процесу впровадження та використання QR-кодів.

Тож, максимально залучаючи сучасні технології в освітній процес бібліотека створила для студентів інформаційну зону «QR-код на допомогу освітньому процесу». Інформаційний продукт містить посилання на електронні підручники, посібники та забезпечує доставку інформації в інтерактивному режимі.

Декодування спрямовує користувача на потрібний сайт і позбавляє його від необхідності ретельно вводити велику кількість знаків в адресному рядку браузера, дозволяючи завантажити книгу на свій мобільний пристрій, за умови керування принципами академічної доброчесності.

Сподіваємось, що використання технології QR-кодування допоможе не тільки закріпити та поглибити фахові знання студентів, а й підвищити навчальну мотивацію до освоєння нових інформаційно-комунікаційних технологій.