Пошук

7 квітня - Всесвітній День Здоров'я

Оновлено: 12 квіт 2019 р.

Всесвітній день здоровʼя щорічно відзначається 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоровʼя (ВООЗ). За цей час її членами стали 194 країни світу і створена вона була на основі принципу, згідно якого передбачається, що всі люди повинні мати можливість для реалізації свого права на найвищий досяжний рівень здоровʼя.

Мета святкування — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. У наш час здоров'я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.

Бібліотека коледжу завжди приділяла значну увагу популяризації здорового способу життя. 8 квітня була проведена медіагодина здоров’я «В майбутнє - здоровими!», під час якої студенти ознайомились, як правильно доглядати за своїм організмом, навчитися передбачити наслідки своїх вчинків, запобігати стресам та поліпшувати настрій.

Ведучі заходу Олена Марахтанова і Настя Невідома, студентки ІІІ курсу спеціальності «ІБАС», познайомили присутніх з оздоровчими традиціями українського народу та провели вікторину, з’ясувавши, наскільки студенти обізнані зі здоровʼязбережувальною діяльністю в коледжі та боротьбою зі шкідливими звичками. Сподіваємося, що такі заходи послужать своєрідним попередженням для нашої молоді і допоможуть їм зробити вибір на користь здорового способу життя.