Пошук

«І обнялися береги одного, вічного народу»


В історії становлення незалежної України особливе місце займає 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу.

28 січня в Олександрійському коледжі культури та мистецтв була проведена концертна програма з нагоди 100-річчя Соборності України. Захід проходив під гаслом: «Україна єдина!». Дана концертна програма була заліковим заходом професійної практики з КДД студентки IV режисерського курсу Ольги Кравець. Студенти коледжу продемонстрували оригінальні концертні номери, які характеризували різні часи історії, а глядачі підтримали щорічну акцію «Живий ланцюг», утворивши в залі символічний ланцюг єдності.

В ході заходу присутні дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.

Концерт проводився з метою виховання у студентів почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину та народ, повагу до культурної спадщини та історії власного народу.