Пошук

ЯРМАРОК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Оновлено: жовт 8


З 29 вересня по 2 жовтня, в місті Кропивницький, проходила одна з найбільших подій України та Європи, агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки АгроЕкспо (AgroExpo). Дана подія включала в себе масу цікавих заходів, серед яких був і Всеукраїнський освітній ярмарок, до якого долучилися викладачі та студенти Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв.

Складова частина цього дійства - "Ярмарок спеціальностей", де найкращі коледжі та університети презентували свої спеціальності та демонстрували наукові праці, розробки. Майбутні випускники шкіл, відвідуючи захід, мали змогу поспілкуватися з представниками ВНЗ і визначитися з майбутньою професією. Коледж культури не був осторонь цієї події і підготував цікаву презентацію наших спеціальностей.

На нашій локації була розміщена тематична фотозона, біля якої проходила виставка робіт студентів спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація". Була відмічена робота мімів, які представляли спеціальність "Менеджмент соціокультурної діяльності". З метою профорієнтаційних бесід працювали студенти коледжу, ознайомлюючи всіх зацікавлених випускників з нашим закладом, відповідаючи на їхні запитання.

Статтю підготувала студентка ІУ курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» Отрощенко Антоніна.