Пошук

ЮВІЛЕЙНА ПРОГРАМА "З ВДЯЧНІСТЮ В СЕРЦІ!"

Оновлено: трав 18


Очікуване свято відбулося! 15 травня 2021 року "Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв" відзначив знаменний ювілей – 90 років від дня заснування.

Цей день дійсно став яскравим, радісним і святковим. Скільки їх – випускників цього закладу було за 90 років? Та де б не довелося їм жити й працювати – у маленькому селі чи в місті, в Україні чи за кордоном, вони завжди пам’ятають свою “альма-матір”, викладачів, неповторну молодість і веселу студентську пору.

Привітати коледж прийшли, приїхали з різних міст випускники минулих років, прибули теперішні студенти та їх наставники, працівники закладу, представники галузі культури, творчих спілок, батьки студентів і просто поціновувачі мистецтва.

Радісні очі, жваве спілкування, обговорення та вспомини...

Неперевершені враження отримали глядачі від святкового концерту “З вдячністю в серці”, який розпочався о 12.00 у ПК “Світлопільський”.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу – заслужений працівник культури Іван Михайлович Баранов. З теплом говорив про рідний заклад, якому присвятив 47 років життя. Подякував працівникам закладу, особливу увагу звернувши на викладачів — талановитих та відданих, які в кожного учня вкладають частинку душі й майстерно розвивають особистість, діляться своїми талантами.

Педагогічний колектив та студентів зі сцени вітали поважні гості: голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга, заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Світлана Лобанова, директор департаменту культури і туризму Кіровоградської ОДА Уляна Соколенко.

Секретар Олександрійської міської ради Вікторія Косяк, яка також є випускницею коледжу, від імені міського голови Сергія Кузьменка та міської ради привітала заклад з ювілеєм, зазначивши: «90 років – це досить поважна дата, адже за плечима майже сторічний досвід роботи, колосальна спільна справа викладачів, керівництва, талановиті випускники, які сьогодні прославляють наше рідне місто далеко за його межами».

Гостям свята дарували святкові буклети від коледжу і подарунки, виготовлені руками студентів.

Після нагородження викладачів та працівників коледжу відбувся концерт із виступами творчих колективів та виконавців, а також випускників коледжу.

Веселі та бадьорі пісні, запальні танцювальні номери, зворушливі виступи…

Програма концерту, вражала слухачів високим професіоналізмом, емоційністю та яскравістю номерів.

Ми щиро вдячні всім, хто завітав до нашої домівки на свято! Зі славним ювілеєм! Хай множиться слава твоя, величного і творчого тобі довголіття, рідний коледж!