ТЕПЛО СПОГАДІВ І РАДІСТЬ ЗУСТРІЧЕЙ
- 21 трав.
- Читати 1 хв

У ювілейний день ОФККіМ бібліотека стала особливим місцем теплих зустрічей і щирих емоцій. До книгозбірні завітали викладачі-ветерани бібліотечної справи, бібліотечні працівники, які свого часу здобували тут освіту та колишні студенти-випускники різних спеціальностей.
Після багатьох років тут знову лунали знайомі голоси, оживали спогади про студентські роки, навчання, творчі події та бібліотечні будні. Радість зустрічей, щирі посмішки, обійми й зворушливі розмови створили особливу атмосферу єдності та вдячності.
Такі моменти ще раз нагадують: бібліотека - це не лише книги, а й пам’ять, дружба, традиції та люди, які творять історію навчального закладу.










