Пошук

СТОП БУЛІНГ!Новомодний термін «булінг» заполонив наше середовище. Та не всі до кінця знають, що це таке і як з цим боротися. Поінформувати, пояснити, навчити, допомогти тим, хто від нього потерпає – основне завдання навчального закладу.

Обговорення цієї складної та важливої теми пройшло у співпрації з начальником сектору ювенальної превенції Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області, капітаном поліції, Зраєнко Оксаною Миколаївною, яка завітала до Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв та провела для студентів лекцію «Стоп булінг».

Гостя розповіла про різні види булінгу, повідомила алгоритм першочергових дій у разі виникнення ситуацій, які за ознаками схожі на булінг, та надала поради до кого слід звертатися по допомогу у випадках насилля. Крім того повідомила, як захиститися від булінгу, як запобігти випадкам агресії і роз’яснила, що вчинення протиправних дій щодо однолітків має правові наслідки – адміністративну та кримінальну відповідальність.

Зустріч відбулася у дружній атмосфері та мала форму діалогу. Студенти висловлювали власну позицію, ставили запитання й отримувати професійні відповіді.

Маємо надію, що такі профілактичні бесіди сприятимуть формуванню в молоді небайдужого ставлення до проблеми булінгу та його жертв.