Пошук

Стежками козацької вольниці

…Народ мій є! В його волячих жилах

Козацька кров пульсує і гуде!

В. Симоненко

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва та День захисника України. До цієї дати бібліотека коледжу запросила студентів ІІ курсів на історичний екскурс в минуле «Стежками козацької вольниці». Присутні занурились в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби.

Юнакам та дівчатам була запропонована інтелектуально-патріотична вікторина «Чи знаєш ти добу козацтва?». Гості заходу не тільки мали змогу продемонструвати свої знання з історії життя козаків, їх звичаїв, культури, побуту та військових походів, але й жваво приймали участь у бесіді - розповідали про факти з життя козаків, про які вже дізналися з уроків історії. Хочеться зазначити, що всі учасники вікторини виявили блискучі знання з історії доби українського козацтва.

Наприкінці заходу студенти переглянути відеоматеріали про видатних гетьманів козацтва та познайомились з історико-патріотичною книжковою панорамою «Літописна історія козацької України», огляд якої провела Т.М. Теличко, завідувач бібліотеки.