Пошук

ПАМ’ЯТАЄМО, ЗГАДУЄМО ЧОРНОБИЛЬ…


На календарі вже весна! Весна не тільки надихає, змушує поглянути на природу, але й нагадує про чергову річницю Чернобильської катастрофи!

Цього року аварія на Чорнобильській АЕС перетнула 35-річний рубіж. Але що ми знаємо про найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття?

З метою підвищення обізнаності про аварію на Чорнобильській АЕС та вшанування пам’яті людей, які загинули внаслідок цієї катастрофи для студентської молоді «Олександрійського ФККіМ», працівниками бібліотеки було проведено годину-репортаж «Уроки Чорнобиля».

Ведучі заходу, Нікіта Даценко та Світлана Тягній, пригадали події 26 квітня 1986 року та хто і чому припустився яких помилок.

Присутні переглянули архівні історичні факти про Чорнобиль у вигляді коротких відеоісторій та віртуальну книжкову виставку-застереження «Пам’ятаємо, згадуємо Чорнобиль».

До уваги користувачів, у читальній залі бібліотеки коледжу, експонується книжково-документна експозиція «Чорнобиль, трагедія, пам’ять» присвячена 35-м роковинам Чорнобильської трагедії.