Пошук

ОХОРОНА ПРАЦІ - ЗАПОРУКА ЖИТТЯ!


Немає нічого ціннішого для людини, ніж право на життя. 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці - це додаткова можливість нагадати всім, що кожна людина повинна працювати з дотриманням усіх норм і правил безпеки.

Цьогоріч Україна відзначає День охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЄМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

В рамках святкування Всесвітнього Дня охорони праці України у бібліотеці коледжу була проведена зустріч студентів з провідним інженером з охорони праці В.Г. Судаковим.

Фахівець ознайомив присутніх з українським законодавством щодо трудових прав неповнолітніх, культурою безпеки праці, можливими виробничими ризиками та їх профілактикою, закликав майбутніх спеціалістів відповідально ставитися до безпеки на робочих місцях і дбати про своє здоров’я.

Під час зустрічі зі студентами, завідувач бібліотеки Т.М.Теличко провела вікторину «Мозаїка безпечного життя», та звернула увагу молоді на діючу книжкову виставку-акцент «Безпечне та здорове майбутнє».

Тож, якщо хочете бути здоровими та успішними, то неухильно дотримуйся вимог безпеки.