Пошук

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК — НЕЗАБУТНЄ СВЯТО

Оновлено: черв 1


Сьогодні, 31 травня, малиновим передзвоном пролунав останній дзвоник для випускників Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв.

У цей значимий день на подвір`ї коледжу зібралися студенти, їх батьки, педагогічний склад, близькі та друзі.

Святкова лінійка розпочалася з державного гімну України та урочистого слова директора навчального закладу Івана Михайловича Баранова, який щирими словами привітав випускників та нагородив їх грамотами за успіхи у навчанні, за активну участь у культурно-мистецькому та спортивно-масовому житті коледжу.


Свято було наповнене красивими хореографічними композиціями, креативними, енергійними, феєричними виступами студентів IV курсів, які востаннє показали свої таланти і передали естафету молодшим курсам.

А студенти перших курсів привітали випускників виконанням яскравих номерів та цікавою концертною програмою своїх виступів.

Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання — все це свято останнього дзвоника. Відчувалось помітне хвилювання випускників, які вже стоять на порозі дорослого життя.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок.

Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у коледжі закінчилося. Попереду державні іспити та відповідальний шлях дорослого життя.

У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!