Пошук

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ДО ГОЛОВНИХ БІБЛІОТЕК ОБЛАСТІ


10 вересня студенти спеціальності Інформаційна, бібліотечна та архівна справа Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв відвідали у м.Кропивницький обласні бібліотеки: бібліотеку для дітей ім.Т.Г.Шевченка та універсальну наукову бібліотеку ім.Д.І.Чижевського .

Бібліотекарі гостинно зустрічали екскурсійну групу. Студенти відвідали всі відділи бібліотек та ознайомились з послугами, які можна там отримати.

Так, працівники Інтернет Центру Кіровоградської ОУНБ ім.ДЧижевського розповіли про роботу гуртка 3D-моделювання та робототехніки, особливості проведення тренінгів для літніх користувачів. У відділі мистецтв всі були в захваті від виставок, які наразі експонуються - найкращих світлин фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» та старожитностей «Легенди чумацького шляху».

А у відділі рідкісних та цінних видань дівчата та хлопці зачаровано слухали розповідь про раритети, що знаходяться в бібліотеці, та розглядали унікальні екземпляри книг.

Завершилася екскурсія візитом у книгосховище, де на полицях стоять десятки тисяч книг…

Зустрічі з професіоналами надзвичайно корисні для студентів, адже вони мають змогу отримати практичні знання, які потім зможуть застосовувати у своїй професійній діяльності, а також перейняти досвід фахівців.

Джерело: https://www.facebook.com/ounb.kirovohrad

https://www.facebook.com/odbShevchenka