Пошук

НОМІНАЦІЯ "ЗОЛОТА МАСКА"

Оновлено: квіт 8


5 квітня в коледжі відбулася традиційна щорічна номінація «Золота маска», присвячена Міжнародному дню театру. Під час неї було відзначено найталановитіших та найуспішніших студентів 2 – 4 курсів режисерської спеціалізації нашого коледжу в наступних номінаціях: «Кращий сценарист», «Кращий актор», «Краща актриса» та «Кращий режисер», крім цього за допомогою онлайн-опитування було визначено найпопулярнішого студента спеціалізації.

Тож викладачі комісії режисерських дисциплін Баннік О. В., Вєтрова В. М., Суздалєва А. В. та голова комісії Ігнатьєва Л. П. вручили статуетки переможців, яких обирали їх одногрупники та наставники, наступним студентам: Голуб Марії (2 реж.), Отрощенко Антоніні (3 реж.), Кравцову Віталію (4 реж.) – як кращим сценаристам; Вербовіцькому Валерію (2 реж.), Куркотило Владлену (3 реж.), Громову Максиму(4 реж.) – як кращим акторам; Кірєєвій Єві (2 реж.), Лизі Юлії (3 реж.), Сухомлиновій Дар’ї (4 реж.) – як кращим актрисам; Вербовіцькому Валерію (2 реж.), Довгому Богдану(3 реж.), Перчик Анастасії (4 реж.) – як кращим режисерам, а студент 4 реж. курсу Мурований Владислав переміг в опитуванні серед глядачів в номінації «Найпопулярніший студент спеціалізації».

Крім цього своїх власників знайшли нагороди для випускників, які залишають про себе гарні спогади серед студентів та викладачів коледжу, а саме: Кравцов Віталій переміг в номінації «Майстер креативу», Попенко Олексій – в номінації «Бог відеомонтажу», Перчик Анастасія – в номінації «Фанат сцени», а Мурований Владислав – в номінації «Ікона стилю».

Хотілося б подякувати студентам 1 реж., 2 реж. курсів та студентці 3 реж. курсу Лизі Юлії за цікаві та оригінальні художні номери, студентам 4 реж. курсу за підготовку і проведення номінації та надання статуеток, якими були нагороджені переможці, а викладачу комісії Суздалєвій А. В. за допомогу в художньому оформленні заходу. Тож ще раз вітаємо переможців, а студентам-першокурсникам зичимо творчих успіхів в наступному навчальному році, щоб вони могли гідно замінити старших колег на нашій сцені в наступній номінації «Золота маска».


Баннік О. В., викладач комісії режисерських дисциплін.