Пошук

«НЕСКОРЕНІ: ПАРТИЗАНСЬКИЙ ПОДВИГ НА ТЕРЕНАХ УКРАЇНИ»

За мене, за тебе, за всю Батьківщину,

Хто фронтом звитяги йшов поруч з тобою,

Боровся з фашизмом, тоді партизанив

І ворога нищив героєм незнаним.

Згадай їх усіх, замордованих, вбитих,

І гідно живи їх життям недожитим!

22 вересня - День партизанської слави. Цей день є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику перемогу над нацистськими загарбниками. Завідувач бібліотек

ою Т.М. Теличко запросила молодь зібратися у студентській бібліотеці, аби вшанувати героїчний подвиг уславлених партизанів і підпільників Великої Вітчизняної війни.

Ведучі заходу Стелла Преснікова і Катерина Гейко розповіли про тяжкі випробування, які випали на долю українського народу під час Великої Вітчизняної війни, про перші загони партизанів, що з’явилися наприкінці 1941 року під Черніговом і Сумами та поклали початок гуртуванню партизанів у лісах Північної України. Народна війна в тилу німецько-фашистських військ велась повсюдно. Опір здійснювався на всій окупованій території і був нищівним для загарбників. Завдяки безстрашній і непримиренній боротьбі партизанів і підпільників земля України горіла під ногами в фашистів.

Студенти перших курсів спеціальності «Хореографія», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» здійснили віртуальну історичну подорож стежками партизанської слави Кіровоградщини, переглянули відео, присвячене визволенню України та підпільно-партизанському руху в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

З інтересом молоді люди переглядали документи, художні матеріали, котрі експонувалися на книжковій виставці-панорамі «Подвигу жити вічно» та захоплено слухали чудові пісні часів Другої світової.