Пошук

МОЛЮСЬ ЗА ТЕБЕ УКРАЇНО

Оновлено: жовт 25


23 жовтня до Храму Святителя Миколая , що у місті Бобринець Кіровоградської області, з’їхались творчі колективи з усієї області на свято духовного співу «Молюсь за тебе, Україно».

Започатковано свято у 1999 році напередодні нового тисячоліття і 2000-ліття від Різдва Христова управлінням культури облдержадміністрації, Єпархіальним управлінням Української Православної Церкви у Кіровоградській області та обласним Центром народної творчості.

Цього року у святі взяли участь 15 світських та церковних колективів з десяти громад області. До свята долучився й фольклорний ансамбль "Ладо" Олександрійського коледжу культури. під орудою фахівця своєї справи, викладачки циклової комісії Лесі Погорілої.

Метою і головним завданням свята є відродження духовності, зміцнення християнських цінностей, культури та моралі українського народу, розвиток духовних традицій вокально-хорового мистецтва, збагачення репертуару вокально-хорових колективів творами духовної музики, популяризація кращих надбань музичної духовної скарбниці хорового мистецтва, духовне збагачення молодого покоління.

За роки свого існування свято виробило та удосконалило свої традиції, набуло популярності серед чисельних шанувальників хорового духовного співу не тільки в області, а й за її межами.