Пошук

МЕЛОДІЯ УСПІХУ ЛІЗИ ЗАДОЇ


"Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв" пишається своїми випускниками!

З перших концертів глядач запам’ятав її і називав Кучериками – так називалася пісня, яку вона виконувала. Тоді Лізі було лише шість років. Починала вона з неповної гами, вокальних вправ, дикції.

Пізніше дівчинка виступала на розігріві у братів Борисенків у дуеті «Зіркою буду я!». У її творчій біографії – безліч концертів, конкурсів, фестиваль у Болгарії, TV-конкурс «Крок до зірок». Ліза – двічі лауреатка Дитячого «Євробачення» (Україна), має багато нагород. Вона виступала у складі збірної переможців у Буковелі разом із зірками української естради.

З шести років Ліза самостійно їздила автобусом із занять у далекий район міста, виконувала домашні завдання з артистичності. Влітку перед відбірковим туром на Дитяче «Євробачення» отримала серйозну травму ноги, перенесла операцію. Але це не завадило на шляху до цілі. Довга сукня приховала загіпсовану ногу. А милиці … хіба вони мають значення, якщо душа сповнена енергією боротьби і величезним бажанням виступати на професійній сцені у прямому ефірі? Так, на милицях, Ліза і давала інтерв’ю «Першому національному». Її конкурсна пісня була із символічним змістом: «Я маю крила!» (автор – Вікторія Покора, Олександрія).

Кожен її твір – це музична розповідь, у яку вірить глядач. Саме у цьому є сенс та результат творчості. А ще запорука успіху – це єдність цілей та дій. Учениця, педагог і батьки, як зв’язуюча ланка.

Сценічну волю і дитяче завзяття Лізи відзначали організатори конкурсів. Дівчинці пропонували пісні, у рідному місті вона грала головні ролі у дитячих спектаклях. Так формувалася юна актриса. Талановита і харизматична, Ліза завжди підтримувала дівчаток-початківців.

«Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв» став наступною важливою сторінкою у навчанні: Ліза отримала теоретичну підготовку, навички етнічного піснеспіву і ще більше укріпив віру в себе. Дипломний проєкт Ліза готувала на базі рідного зразкового вокального ансамблю «Нові імена». Він називався «Віра, Надія, Любов».

Зараз наша зіронька Ліза Задоя закінчила коледж. У руках – диплом, попереду – професійний вибір. Я вірю в успіх! З таким характером і досвідом він неодмінно буде!

Керівник зразкового вокального ансамблю «Нові імена»

ПК «Світлопільський» Наталія Заболотнікова.