Пошук

МИТТЄВОСТІ ІСТОРІЇ

Оновлено: квіт 8


29 березня для студентів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв відбулося тематичне заняття з історичного краєзнавства «Унікальні експонати Олександрійського міського музейного центру як джерело для вивчення історії міста Олександрії».

Завідувачка краєзнавчим відділом Олександрійського міського музейного центру імені А. Худякової Божко Ольга Миколаївна ознайомила студентів з історією музейних експонатів.

Завдячуючи інформації, опублікованій в перших номерах «Александрійскій Театральный Листокъ» студенти змогли долучитися до історії Олександрійського театру кінця ХІХ – початку ХХ століття, дізнатися про випуск міського театрального часопису, який виходив в Олександрії у 1911 році.

Відчуття театральної атмосфери початку ХХ століття змогли доповнити види Олександрійського театру Чібісова з фото-листівок представлених в презентації та на сторінках краєзнавчих видань. Студенти з інтересом читали публікації сторічної давнини.