МАЙБУТНІМ АБІТУРІЄНТАМ - ПРО КОЛЕДЖ І ПРОФЕСІЇ
- 11 трав.
- Читати 1 хв

Гамірною ватагою на подвір’ї нашого коледжу з’явилися учні 9-х класів гімназії №15, які завітали на профорієнтаційну екскурсію. Біля інформаційного банера викладач Баннік О. В. ознайомив гостей зі спеціальностями та спеціалізаціями коледжу, умовами вступу та подальшого навчання. Згодом він провів школярів до комп’ютерного класу, де влітку працюватиме приймальна комісія, а також до танцювальної зали, клубу коледжу, оркестрової та хорової зал, бібліотеки й навчальних аудиторій.
Під час екскурсії гімназисти переглянули концертні виступи народного ансамблю танцю «Лілея» (керівник — Ярослав Жир), хору «Піснелюби» (керівник — Віта Кулик), а також гумористичні мініатюри у виконанні студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» — А. Мазарчук, Д. Гальченка, С. Сєргєєвої, О. Монастирської та С. Соколової. Крім того, учні прослухали профорієнтаційну бесіду викладачки циклової комісії «Образотворче мистецтво та реставрація» Ганни Сидоренко.
На завершення зустрічі всі охочі вступити до коледжу заповнили анкети абітурієнта.





