Пошук

ЗНОВУ ВЕРЕСЕНЬ СТУПИВ НА НАШ ПОРІГ

Оновлено: вер 2


Ось і настав він, довгоочікуваний день - день зустрічей, день усмішок, День знань! Стало доброю традицією зустрічати перше вересня - початок нового навчального року, як велике і радісне свято.

В цьому році першовересень для Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв особливий – ювілейний, уже 90-тий урочистий дзвоник покличе нас до плідної роботи, нових знань, проєктів, конкурсів та фестивалів. Впевнені що він стане вагомим продовженням і примноженням творчих традицій та слави рідної Альма- матер.

День Знань – це свято, із якого починається велика дорога у майбутнє. Визначною подією цей день є для наших першокурсників, які зробили важливий крок у своєму житті, своїми знаннями, талантом та наполегливістю вибороли право навчатися у престижному Олександрійському фаховому коледжі культури і мистецтв.

Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвір’ї коледжу. Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню родину.

Урочисту частину свята розпочав директор коледжу, заслужений працівник культури України Іван Михайлович Баранов, який привітав усіх першокурсників із знаменною у їх житті подією, наголосив, що кожен день студентського життя є цеглиною майбутньої кар’єри, підкреслив, що в коледжі студенти завдяки високопрофесійному педагогічному колективу здобудуть глибокі сучасні знання з обраного фаху та будуть мати унікальну можливість розвивати творчі і лідерські якості.

Запальні танці, пісні та вітальні слова від студентів продовжили свято. Старшокурсники побажали юній зміні відмінного навчання, сумлінного відношення до обов'язків студента, примноження традицій коледжу та гідно нести звання студента Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв!

Цей день для всіх студентів був радісним і водночас хвилюючим. В очах випускників – сум, бо для них цей навчальний рік – останній. А в очах першокурсників – гордість і тривога, адже вони прийшли до коледжу вперше.

Бажаємо всім студентам цікавого навчального року, наполегливості, працьовитості, впевненості в своїх силах і підкорення нових освітніх вершин, впевнено крокувати в своє майбутнє, в свою професію.

У добру путь!