top of page

ЖИТИ ПРЕКРАСНИМ!

  • 16 квіт.
  • Читати 1 хв

У рамках тижня циклової комісії «Народне пісенне мистецтво» здобувачі освіти І та ІІ хорового курсу 15 квітня 2026 року відвідали концерт міського муніципального ансамблю «Мелодія» під назвою «Жити прекрасним». Особливу атмосферу створили солісти  та ведучі - випускники Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв: Сергій Онопа та викладач, голова циклової  комісії Віта Войтенко. Їхній професіоналізм, сценічна культура та відданість мистецтву стали яскравим прикладом для студентів і підтвердженням того, що коледж готує конкурентоспроможних і успішних фахівців.


 
 

© 2026 Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв

bottom of page