ЖИТИ ПРЕКРАСНИМ!
- 16 квіт.
- Читати 1 хв

У рамках тижня циклової комісії «Народне пісенне мистецтво» здобувачі освіти І та ІІ хорового курсу 15 квітня 2026 року відвідали концерт міського муніципального ансамблю «Мелодія» під назвою «Жити прекрасним». Особливу атмосферу створили солісти та ведучі - випускники Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв: Сергій Онопа та викладач, голова циклової комісії Віта Войтенко. Їхній професіоналізм, сценічна культура та відданість мистецтву стали яскравим прикладом для студентів і підтвердженням того, що коледж готує конкурентоспроможних і успішних фахівців.

