Пошук

"ДОВІДНИК БЕЗБАР'ЄРНОСТІ": СЛОВА МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ


В Україні активно провадиться політика створення безбар'єрного суспільства, спрямована на створення умов для рівного доступу до всіх можливостей громадян з тимчасово чи постійно обмеженою мобільністю, батьків із візками, людей на візках тощо.

Мова йдеться не лише про фізичну доступність об'єктів і споруд, а і про нові норми безбар'єрної мови, формування у суспільстві нової культури та етики безбар'єрного спілкування.

Для полегшення пошуку всієї інформації стосовно цієї теми створено дієвий інструмент — електронну версію посібника "Довідник безбар'єрності", який покликаний зафіксувати нові принципи безбар'єрної мови та стати гідом з коректного спілкування.

"Довідник безбар'єрності" — проєкт з відкритим кодом, тобто доступний для використання та цитування, а також його можна доповнювати.

Довідник стане у нагоді представникам громадських організацій та активістам, експертній спільноті, медіа, бізнесу та сфері послуг, публічним службовцям, органам місцевого самоврядування, вчителям, лікарям, соцпрацівникам. На головній сторінці можна пройти тест, щоб перевірити власну толерантність та коректність.

Довідник доступний за посиланням: https://bf.in.ua/.