top of page

ДЕНЬ СМІХУ ВСІМ НА ВТІХУ

  • 2 квіт.
  • Читати 1 хв

Таку назву мала театралізована ігрова програма до Дня сміху, яку на базі БДЮТ для вихованців театрального гуртка «Бенефіс» (керівник — Л. В. Максимова), вокального гуртка «Сапфір» (керівник — Я. А. Котлярова) та гуртка бісероплетіння (керівник О. Г. Приходько) провели здобувачки освіти IV та III спеціального режисерського курсів Надія Бринза і Марія Вокшина.

У програмі звучали гуморески й байки у виконанні вихованців театрального гуртка «Бенефіс», відбулися руханки та ігри: «Ноги, руки, плечі, голова», «Будь уважним», «Крокодил», «Правда чи вигадка?», «Смішна статуя», «Все навпаки», а також фінальна естафета.

Завершилося свято солодкими подарунками та спільними фото на згадку.


 
 

© 2026 Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв

bottom of page