ГОДИНА ГУМОРУ «ТРОХИ СМІХУ ВСІМ НА ВТІХУ»
- 30 бер.
- Читати 1 хв

30 березня в клубі коледжу студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» урочисто завершили тиждень комісії.
Під час виховної години відбулася «година гумору», де студенти третього та четвертого курсів представили естрадні монологи.
Глядачі активно сприймали виступи, щиро сміялися та підтримували учасників бурхливими оплесками.
Атмосфера заходу була теплою, дружньою та сповненою гарного настрою.






