Пошук

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!


Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв виховав не одне покоління талановитих, завзятих, творчих і, навіть, видатних особистостей. І, не дивлячись на скрутний стан культури сьогодення, викладачі коледжу, продовжують із завзяттям працювати з молодим обдарованим поколінням студентів.

Нам пощастило мати чудового, талановитого, креативного та працелюбного учня – студента ІІІ курсу спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво" (естрадно-духові інструменти) Лапутька Іллю.

У 2019 році на VII Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича, що проходив у м. Київ, разом з неперевершеним концертмейстером Ткаченко О.В. Ілля отримав ІІІ премію та звання Лауреата міжнародного конкурсу.

Цього року також брали участь у престижних інструментальних конкурсах. Так, з 21 по 23 квітня 2021 року на базі Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського проходив Перший міжнародний конкурс молодих музикантів імені Іллі Слатіна, на якому Ілля продемонстрував високу виконавську майстерність та віртуозне виконання конкурсних творів, за що отримав диплом лауреата І ступеню в номінації «Оркестрові духові та ударні інструменти».

З 23 по 26 квітня 2021 р. у місті Одеса проходив V Міжнародний інтернет-конкурс мистецтв «Musical South Palmyra», журі якого також високо оцінило конкурсний виступ Іллі, за який він отримав диплом лауреата І премії у номінації "Ударні інструменти".

Бажаємо Іллі не зупинятися на досягнутому, йти до своєї мети та завжди залишатися таким неймовірно креативним та цілеспрямованим!

Студінська Я.В. (викладач)