Пошук

ВІД СЕСІЇ ДО СЕСІЇ...

Оновлено: лист 19

Традиційно 17 листопада кожного року студенти нашого коледжу відзначають своє професійне свято – Міжнародний день студента. Не став винятком і цей рік.

Ще з самого ранку в фойє навчального закладу, де була встановлена тематична фотозона, студенти в образах персонажів популярного серіалу «Гра в кальмара» проводили різноманітні ігри та роздавали запрошення на святкову шоу-програму, яка пройшла в приміщенні нового Палацу студентів (колишнього Районного будинку культури).

Самі ж урочистості розпочалися з нагородження кращих студентів та творчих студентських колективів за підсумками останнього навчального року. А потім почалася театралізована програма, в якій персонажі серіалу «Гра в кальмара» перевіряли студентів на кмітливість та інтуїцію за допомогою розгадування загадок на студентську тематику, відгадування студентських вподобань, а також впізнавання працівників та студентів нашого навчального закладу за записами голосів та дитячими фотографіями.

В проміжках між вікторинами та розвагами настрій глядацькій аудиторії піднімали хореографічні, вокальні, інструментальні та навіть гімнастичні номери у виконанні студентів нашого навчального закладу.

Глядачі побачили стильний сучасний танець від студентів 1танцювального курсу та хіп-хоп від студента 4 танцювального курсу Артема Арутюнова та випускника коледжу Руслана Цариника, послухали пісню у виконанні студентів 4 хорового курсу Альбіни Усової та Сніжани Іванової та авторську реп-композицію про особливості студентського життя від студента 4 танцювального курсу Івана Чижа, захопилися виступом повітряної гімнастки, студентки 4 режисерського курсу Анастасії Шишлової, та інструментальною композицією у виконанні студенток 4 хорового курсу Альбіни Усової та 4 народного курсу Валерії Снєгур.

А організували та провели це свято студенти 3 режисерського курсу під керівництвом викладача О. В. Банніка та ведучі шоу-програми Юлія Лига і Владлен Куркотило (4 режисерський курс).

І хоча як говориться: «Від сесії до сесії живуть студенти весело», - але за будь-яким святом завжди йдуть трудові будні. Тож побажаємо нашим студентам творчого запалу та наполегливості у оволодінні азами майбутньої професії.

Баннік О.В.

Відео телеканалу КТМ.