ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ
- 24 квіт.
- Читати 1 хв

23 квітня, в музейному центрі ім. А. Худякової відбулося відкриття виставки «Світло крізь мистецтво» — події, що об’єднала талант, натхнення й щиру любов до творчості.
У експозиції представлені дипломні та курсові роботи студентів спеціальності «Образотворче, декоративне мистецтво та реставрація». Кожна робота — це окрема історія, сповнена світла, емоцій і глибини.
Виставка вражає своєю яскравістю та різноманіттям технік: витончене різьблення, фактурні неткані гобелени, живописні полотна, декоративна графіка та самобутній петриківський розпис. Усе це створює особливу атмосферу тепла, натхнення і справжнього мистецького свята.





