Пошук

Блондинки проти брюнеток

З давніх - давен відбувається запекла боротьба між блондинками та брюнетками…Хто з них гарніший, розумніший, ефектніший…Дівчата нашого коледжу теж зіткнулися в цій боротьбі. 24 квітня у клубі коледжу зібралися команди блондинок і брюнеток, щоб вирішити хто із них най-най-най…!

Було дуже весело, позитивно і драйвово! Команди змагалися у цікавих конкурсах на логіку, винахідливість, інтелект та креативність. Організаторами шоу-програми були студенти ІІІ реж-дух курсу. Представляли блондинок у конкурсі Деркач А.(ІІІ реж), Попенко Ю.(І танц), Бабій Є., Новікова Д.(ІІ реж), Іванова С.(І хор). За брюнеток змагалися Джаборова З.(ІІІ реж), Дика В.(ІІ танц), Мовчан К.(ІІ реж), Голуб Ю.(ІІ хор), Усова А.(І хор). Ведучими були ефектна брюнетка Посипай Т.(ІV реж) та чарівна блондинка Григорова О.(ІІІ реж).

Розважали глядачів між конкурсами тільки хлопці: Лапко О.(ІІІ реж), Гоню К.(ІІ хор), Іванов В.(ІV нар), Цариннік Р., Кульшенко Д.(ІІІ танц).

Нелегка робота була у суддів конкурсу(Попадюк А.(ІV реж), Шульга Я. (ІІ хор), Друзенко С.В.(викладач інформатики), Баннік О.В.(викладач режисури), але вони з нею справилися на всі 100! Та ще й зробили подарунок всім учасницям та глядачам – виконали запальну пісню у фіналі!

Перемогли у конкурсі брюнетки, але всі присутні були згодні з членами журі, що у нашому коледжі всі дівчата гарні, веселі, розумні та талановиті!