Жеребило Наталія Володимирівна

В 1994 році закінчила Криворізький Державний педагогічний інститут, художньо - графічний факультет.

В коледжі працює з 2007 року, викладає композицію, основи кольорознавства, методику викладання фахових дисциплін, педагогічну та навчальну практику.

З 2017 року є атестована на народного майстра з декоративного розпису в Національній спілки майстрів народного мистецтва України. Є учасницею виставок декоративно – прикладного мистецтва «Країна майстрів» м. Кропивницький, «Найкращій твір року* 2017, 2018», м. Київ.

Є постійним членом журі обласних дитячих художніх конкурсів. Активний педагог, який сумлінно співпрацює з колективами шкіл та ЦДЮТ міста - базами для практичного навчання студентів – художників. Очолює дитячу студію образотворчого мистецтва при коледжі, працює з абітурієнтами.

Жеребило Олександр Іванович

В 1994 році закінчив Криворізький Державний педагогічний інститут, художньо - графічний факультет.

З 2010 року працює в коледжі, викладає рисунок, живопис, пластичну анатомію, ліплення, моделювання.

В 2015 році був організатором та наставником групи студентів в розписі  паркану молочного комбінату у селі Нова Прага Олександрійського району Кіровоградської області. Найдовший в Україні Петриківський розпис довжиною 218 метрів загальною площею 273,5 метрів квадратних, зареєстровано до Книги рекордів України.

З 2017 року є атестованим на народного майстра з різьблення по деревині в Національній спілки майстрів народного мистецтва України.

Приймає активну учать в виставковій діяльності спілки  «Країна майстрів» м. Кропивницький, «Найкращій твір року* 2017, 2018», м. Київ.

Сидоренко Анна Володимирівна

В 1999 році закінчила Криворізький Державний педагогічний університет, художньо - графічний факультет.

З 2012 року працює в коледжі, викладає декоративно – прикладну творчість, дизайн,

основи комп’ютерної графіки.

З 2017 року є атестована на народного майстра писанкарства в Національній спілки майстрів народного мистецтва України. Є учасницею виставок декоративно – прикладного мистецтва «Країна майстрів» м. Кропивницький, «Найкращій твір року* 2017, 2018», м. Київ.

Активно розповсюджує педагогічний та творчій досвід – приймає участь та проводить майстер – класи з декоративно - прикладного мистецтва в ЗНЗ,  закладах культури міста та області (обласний Центр народної творчості, творча лабораторія обласного творчого об’єднання «Дивосвіт» м. Кропівницкий).

Ніколенко Степан Федорович

В 1968 закінчив Калінінградський Державний педагогічний інститут, художньо - графічний факультет.

З 1972 по 2012 рік працював директором та викладачем Олександрійської дитячої художньої школи.

В коледжі працює з 2007 року, викладає рисунок, живопис, основи сакрального мистецтва.

В 2012 році отримав звання Лауреата обласної премії імені О.Осмьоркіна в номінації «Національні традиції».

Призначено орден Преподобного Нестора Літописця за заслуги перед церквою за виконання розпису іконостасу.

Має громадські нагороди – «Почесний громадянин міста». Двічі він приймав участь в мистецьких аукціонах  - продажах гуманітарного напрямку на користь обласної дитячої лікарні.

«Талант року». Нагороджено багатьма подяками та грамотами за громадську діяльність – винагорода з відзнакою за заслуги перед містом у 2004 році (за створення герба м. Олександрії), грамота за значній внесок в справу розвитку українського мистецтва від першого заступника обласної державної адміністрації, 2007 рік.

«Оптимізм, радість, добро, любов до людей і світу» - творче кредо художника.

© 2019 Олександрійський коледж культури і мистецтв