Жир Ярослав Сергійович

Голова комісії "Хореографічних дисциплін".

Освіта вища. 

У 2003 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Хореографія" та здобув кваліфікацію вчителя хореографії, етики і естетики та англійської мови і зарубіжної літератури основної і старшої школи.   

В 2006 році Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова за спеціальністю "Хореографія" та здобув кваліфікацію балетмейстер-викладач народно-сценічного танцю; вчителя хореографії та художньої культури.

Працює викладачем народно-сценічного танцю, сучасного танцю, ансамблю та композицій постановки танцю.

Художній керівник аматорського хореографічного ансамблю ОККіМ "Лілея".

Абажей Григорій Петрович

Освіта вища. 

Закінчив Рівненський державний інститут культури у 1993 році. Працює в Олександрійському коледжі культури і мистецтв викладачем  хореографічних дисциплін.

Григорій Петрович 25 років поспіль є балетмейстером народного аматорського ансамблю танцю «Віночок».

За сумлінну працю та високі досягнення нагороджений званням «Заслужений працівник культури України» (1999),  відзнакою «За особливі  заслуги перед містом» (2003), Почесними грамотами Міністерства культури України, Федерації профспілок України та області, управління культури облдержадміністрації, Олександрійської міської ради.

За високий професіоналізм, вагомий внесок у справу популяризації та відродження культурної спадщини України ім’я Абажея Г.П. включено до книги Всеукраїнського проекту «Золотий фонд нації» (2013). Присвоєно почесне звання «Почесний громадянин  міста Олександрія» (2014). У 2015 р. відзначено премією обласного конкурсу «Духовний скарб Кіровоградщини» у номінації “За популяризацію національної культури, фольклорної спадщини, збереження і збагачення народного мистецтва”.

Баннік Наталія Миколаївна

Освіта вища.

Випускниця Олександрійського вищого училища культури у 1995 році.

Закінчила Миколаївську філію Київського національного університету культури і мистецтв у 2003 році.

Працює викладачем хореографічних дисциплін. Викладає дисципліни: "НСТ", "Український танець", "Методика викладання хореографічних дисциплін".

Керівник Народного ансамблю танцю "Віночок" міського палацу культури.

Слуцька-Жир Софія Анатоліївна

Освіта вища.

У 2004 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Хореографія" та здобула кваліфікацію вчителя хореографії, етики і естетики та англійської мови і зарубіжної літератури основної і старшої школи.   

В 2006 році закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова та здобула ступінь магістра за спеціальністю "Хореографія" та отримала кваліфікацію балетмейстер-викладач класичного танцю; вчитель хореографії та художньої культури.

Працює на посаді  викладача  навчальних дисциплін "Композиції та постановки танцю", "Методика роботи з хореографічним колективом", "Майстерність актора", "Історія костюма", "Історико-побутовий танець".

Керівник колективу естрадно-спортивного танцю "Стиль" МПК міста Олександрії.

Ребер Тетяна Володимирівна

Освіта вища. 

Випускниця Олександрійського вищого училища культури у 1992 році.

Закінчила Харківську державну академію культури у 2002 році.

Посада  викладач предметів спеціалізації «Народне хореографічне мистецтво». Викладає дисципліни: "Класичний танець", "Історія хореографічного мистецтва", "Практика керівництва хореографічним колективом". 

Очолюваний нею колектив «Дитяча хореографічна школа-студія «ШОК» - призер міжнародних та всеукраїнських фестивалів-конкурсів – є  базою професійної практики для студентів нашого закладу.

© 2019 Олександрійський коледж культури і мистецтв