Шановні добродії!

Я радий вітати вас у віртуальному просторі навчального закладу

"Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв».

Баранов 2018.jpg

       "Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв" сьогодні – один із центрів національної культури і духовності Кіровоградщини. Ми пишаємося своїми випускниками, багато з яких стали майстрами мистецтв, яскравими особистостями, чиї творчі досягнення відомі далеко за межами області та країни. Численними званнями лауреатів різноманітних всеукраїнських конкурсів та фестивалів відзначені професійні досягнення не одного покоління студентів. Коледж зміцнює і розвиває свою навчально-матеріальну базу, впроваджує новітні технології в навчальний процес.

      Гордістю та неоціненним скарбом навчального закладу є його викладачі – талановиті, високопрофесійні фахівці, щедрі й багаті душею, які невтомною працею створюють сприятливі умови для реалізації студентами своїх творчих здібностей.

           Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

            Формування професіонала, але при цьому й громадянина, патріота, підготовка до діяльності в ринкових умовах, до життя у громадянському суспільстві – ось що важливо сьогодні у формуванні фахівця. Виховання національної еліти за високими культурними і духовними стандартами ми вважаємо пріоритетною стратегією.

     На цьому сайті Ви можете познайомитись з історичним минулим нашого закладу й  сьогоднішньою багатогранною навчальною, виховною, концертною, просвітницькою діяльністю колективу викладачів, концертмейстерів і студентів; знайдете корисну для себе інформацію про правила та умови прийому до коледжу та багато іншого.

       Від щирого серця бажаю Вам успіхів і високих творчих досягнень!

З повагою і найщирішими побажаннями 
Заслужений працівник культури України,

директор коледжу Іван Михайлович Баранов.